Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
iThemes Security Pro v8.2.0 Plugin

iThemes Security Pro v8.2.0 Plugin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

iThemes Security Pro, mevcut en kapsamlı WordPress güvenlik eklentisidir. iThemes Security’nin tüm özelliklerini içerir ve iki faktörlü kimlik doğrulama, kötü amaçlı yazılım taraması, otomatik WordPress güncellemeleri ve daha fazlası gibi özellikler ekler.

iThemes Security Pro v8.2.0 Eklentisi

iThemes Security Pro v8.2.0 Eklentisi

iThemes Security Pro Eklentisinin Temel Özellikleri

 • Kaba Kuvvet WordPress Şifre Koruması  WordPress kuvvet korumasını kullanan kullanıcılar için izin verilen başarısız oturum açma denemelerinin sayısını sınırlayın. Birisi şifrenizi tahmin etmeye çalışırsa, birkaç başarısız denemeden sonra şifreniz engellenir.
 • Dosya değişikliklerini tespit etme  Birisi web sitenize erişmeyi başarırsa, büyük olasılıkla web sitesi dosyasını ekleyecek, silecek veya değiştirecektir. Saldırıya uğrayıp uğramadığınızı öğrenmek için son dosya değişiklikleriyle ilgili e-posta bildirimleri alın.
 • 404’ü algılar
 • Bot web sitenizi güvenlik açıklarına karşı tararsa çok sayıda 404 hatası üretecektir.  iTheme Security,  belirlediğiniz sınırdan sonra bu IP adresini engelleyecektir (varsayılan olarak 5 dakikada 20 hata).
 • Güçlü şifre koruması  Web sitenizdeki hangi düzeydeki kullanıcıların (yönetici, editör, kullanıcı vb.) güçlü şifrelere sahip olması gerektiğini belirtir. Güçlü bir şifre kullanmak, WordPress’i korumanın en iyi yollarından biridir.
 • Kötü kullanıcıları engelleyin Kullanıcıları  tutun   Çok fazla başarısız oturum açma denemesi varsa, çok fazla 404 hatası oluşturuyorsa veya botun kara listesindeyse web sitenizden uzak durun.
 • Beklemede kalın  Web sitenizi günün 24 saati değiştirmiyor musunuz? Harden WordPress özelliği, WordPress kontrol panelini belirli saatler boyunca erişilemez hale getirir, böylece başka hiç kimse gizlice içeri girip değişiklik yapmaya çalışamaz.
 • “Giriş ve Yöneticiyi gizle” işlevi  WordPress oturum açma bilgilerinizin /wp-admin/login.php URL’sini değiştirin, böylece saldırgan sitenizin girişini nerede bulacağını bilmez. Bu özellik aynı zamanda müşterilerin giriş bağlantılarını hatırlamalarına yardımcı olmak açısından da faydalıdır. Destek olmak
 • Veritabanı  Veritabanlarınızı yedekleyin ve e-postayla gönderin. Tam yedeklemeler yapın ve bunları harici depolama için hedeflere gönderin.
 • Bildirim   Çok sayıda başarısız giriş denemesinden sonra birisi engellendiğinde veya web sitenizdeki bir dosya değiştirildiğinde bir e-posta bildirim e-postası alın  .
 • WordPress’i kötü amaçlı yazılımlara karşı tarayın  iTheme Security eklentisi, WordPress’teki kötü amaçlı yazılımları taramak için Sucuri SiteCheck tarayıcısını kullanır. Sucuri SiteCheck, web sitenizi bilinen kötü amaçlı yazılımlara, kara liste durumuna, web sitesi hatalarına ve güncel olmayan yazılımlara karşı taramak için 10 noktalı test kullanır. iTheme Security Pro ile günlük kötü amaçlı yazılım taramalarını etkinleştirebilir ve bir sorun tespit edilirse e-posta bildirimleri alabilirsiniz.
 • WordPress sürümü  Eski yazılımlar (WordPress, tema veya eklenti olsun), siber suçlular tarafından yaygın olarak bilinen güvenlik açıkları nedeniyle web sitelerinizin güvenliğini tehlikeye atar. iTheme Security Pro sürüm kontrol modülünün yeni sürümü, WordPress’in yeni sürümlerini, temalarını ve eklentilerini otomatik olarak güncelleyebildiği gibi, web sitesi yazılımı arızalandığında güvenliği artıracak önlemler de alabilir. zaman.
 • WordPress sihirli bağlantı modülü  Sihirli Bağlantılar özelliği, kullanıcı adınız Yerel Kaba Kuvvet Koruması tarafından engellendiğinde oturum açmanıza olanak tanır. Kullanıcı adınız engellendiğinde özel giriş bağlantısı içeren bir e-posta talep edebilirsiniz. E-posta kullanmak, kullanıcı adlarının engellenmesini atlayacak, ancak saldırganlar hâlâ engellenecektir.
 • İki faktörlü kimlik doğrulama  iTheme Security Pro’nun WordPress iki faktörlü kimlik doğrulaması sayesinde, kullanıcıların bir şifre girmesi ve akıllı telefon veya tablet gibi bir mobil cihaza gönderilen ek kodu girmesi gerekir. Kullanıcı hesabınıza başarılı bir şekilde giriş yapmak için bir şifreye ve koda ihtiyacınız vardır. İki faktörlü kimlik doğrulama, ziyaretçinin (veya hatta şifrenizi tahmin etmesinin) değil, sizin oturum açtığınızdan emin olmak için ekstra bir WordPress güvenliği katmanı ekler.

iThemes Security Pro v8.2.0’daki Yenilikler (Değişiklikler)

v8.2.0 – 2023-12-06
Yeni: Parolasız Oturum Açma, Parolalar, İki Faktörlü ve Ayrıcalık Yükseltme gibi kullanıcı başına güvenlik ayarlarını yönetmek için yenilenmiş kullanıcı arayüzü. Önceki İki Faktörlü Kullanıcı Arayüzü, SOLID_SECURITY_LEGACY_2FA_UI sabiti kullanılarak etkinleştirilebilir.
Yeni: Yeni bir “Katı Güvenlik Kullanıcı Güvenliği Ayarları” bloğu, bu kullanıcı arayüzünü web sitenizin ön ucunda görüntülemenize olanak tanır. Henüz Blok Düzenleyiciyi kullanmıyorsanız [solid_security_user_profile_settings] kısa kodu kullanılabilir.
Önemli: Solid Security artık WordPress 6.3 veya üstünü gerektiriyor.
Geliştirme: Site Tarama sayfasından 2FA hatırlatıcısı gönderirken bir atıştırmalık çubuğu bildirimi görüntüleyin.
Geliştirme: Site Tarayıcı uyarı e-postasına doğrudan Patchstack veritabanına bir bağlantı ekleyin.
İnce Ayar: iThemes Security’yi kaldırın, artık yöneticiden Solid Security banner’ları alın.
Hata Düzeltmesi: Taslak olarak yeni bir Güvenlik Duvarı kuralı oluşturulmaya çalışılırken bir hata oluştu.
Hata Düzeltmesi: Yanlış yere bağlı Güvenlik mesajları merkezinden Ağ Kaba Kuvveti etkinleştirilmeye çalışılıyor.
Hata Düzeltmesi: İlk katılım sırasında bazı ekran boyutlarında çift kaydırma çubuğu görüntülendi.

iThemes Security Pro Eklentisinin Satış Sayfası ve Canlı Demosu

https://ithemes.com/security/

iThemes Security Pro Son Sürümünü Ücretsiz İndirin

iThemes Security Pro v8.2.0 Plugin BENZER İÇERİKLER
iThemes Security Pro v8.2.0 Plugin YAPILAN YORUMLAR