Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
UpdraftPlus Premium v2.23.14.26 Plugin

UpdraftPlus Premium v2.23.14.26 Plugin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

WordPress için güçlü ve güvenilir bir yedekleme eklentisi mi arıyorsunuz? UpdraftPlus v2.23.14.26 Premium Eklentisini Ücretsiz İndirin (Güncellenmiş Sürüm). Updraft, web sitenizin yedeklenmesi için Updraft kasası ve OneDrive, Google Drive ve DropBox gibi diğer sürücü desteği sağlar. İndirme bağlantısını aşağıdaki bölümde verdik. 

UpdraftPlus Premium v2.23.14.26 Plugin

UpdraftPlus Premium v2.23.14.26 Plugin

UpdraftPlus Premium,  WordPress Yedekleme için çoğu WP geliştiricisinin ilk tercihidir. WordPress topluluğunda iyi bilinen bir eklentidir. Eklenti, aralarında Microsoft ve Cisco gibi ünlü şirketlerin de bulunduğu 3 Milyondan fazla WordPress kullanıcısı tarafından kullanılıyor.

Eklentinin iki versiyonu bulunmaktadır. Biri, bazı sınırlı özelliklerle ücretsizdir. Ücretsiz sürümde kalarak birkaç MB büyüklüğündeki dosyalarınızın yedeğini alabilirsiniz. Ancak Updraft premium, birçok başka kullanışlı özelliği ve site klonlama modülünü açar.

Updraftplus’ı indirirseniz web sitenizin tasarım, içerik ve kodlama dahil tüm yedeğini alabilirsiniz. Aynı zamanda web sitenizin Gönderiler, Sayfalar, Kategoriler, Temalar ve Eklentiler gibi tek bir bölümünün/bölümünün yedeğini de alabilirsiniz. Verilerinizi birkaç tıklamayla geri yükleyen en güçlü eklentidir.

Updrafplus eklentisinin çalışma paneli her türlü kullanıcıya uygun şekilde tasarlanmıştır. Bu eklentiyle ilgili tüm çalışmaları doğrudan WP kontrol panelinizden yönetebilirsiniz. Yalnızca statik yedeklemeyi değil, artımlı yedeklemeyi de otomatikleştirebilirsiniz. Bu, sitenizin yedeğini aldıktan sonra anlamına gelir. Sitenizin tamamını tekrar tekrar yedeklemenize gerek yoktur. Ancak sitenize yapılan yeni değişiklikleri otomatik olarak ekler.

Yedeklemeyi Google Drive, Dropbox, OneDrive ve barındırma paneli dahil herhangi bir depolama alanında alabilir ve saklayabilirsiniz. Genel olarak bu, yedekleme için manuel çalışmayı azaltan ve yedeği otomatik olarak ekleyen eklentidir. Yedeklemenizi haftada bir veya günlük olarak planlayabilirsiniz.

UpdraftPlus Premium Eklentisinin Temel Özellikleri

 • Kullanıcı dostu ortam. Oldukça basit ve kullanımı kolay bir çalışma paneli, şık bir arayüzle sunuluyor.
 • Çoğu WordPress kullanıcısı tarafından son derece güvenilir. Şu anda içeriğin yedeklenmesi için 2,5 Milyondan fazla web sitesinde aktiftir.
 • Tek bir tıklamayla WordPress yedeklemelerinin tamamını alma olanağı sağlar. Ayrıca, zamanlanmış yedeklemeyi ayarlayarak yedeklemeyi otomatikleştirebilirsiniz.
 • Yalnızca sitenin yedeğini almakla kalmaz, eklenti verilerin geri yüklenmesini de sağlar. Aldığınız yedeğe sitenizi kolaylıkla geri yükleyebilirsiniz.
 • Geçiş amacıyla başka bir eklenti kullanmış olabilirsiniz. Ancak bu eklenti, sitenizin tamamını klonlamak ve taşımak için en iyi seçenekleri sunar.
 • Birkaç kodlama satırına sahip çok hafif bir eklentidir ve sitenizde daha az bellek kullanır. Sitenizin yüklenme hızını etkilemez.
 • Artımlı yedeklemeyi destekler. Bu, tam bir yedeklemeden sonra yalnızca sitede yapılan değişikliklerin yedeklemeye ekleneceği anlamına gelir.
 • Premium versiyona geçerken Updraft Vault desteği sağlanıyor. 1GB’lık verileri ücretsiz olarak saklamayı sunar.
 • Bildirim oluşturucu, eklenti aracılığıyla yapılan her yedekleme hakkında bilgi verecek şekilde eklentide ayarlanmıştır. Ayrıca başarılı bir yedeklemenin görsel durumunu veya bir hata durumunda uyarıyı gösterir.

UpdraftPlus Premium v2.23.14.26’daki Yenilikler (Değişiklikler)

1.23.14.26 – 30/Kasım/ 2023

 • DÜZELTME: Google Cloud uzaktan depolama kimlik doğrulama akışı çözüldü
 • İNCE AYAR: Updraftvault bağlantılarının işlevselliği farklı sekmede açılacak şekilde değiştirildi
 • İNCE AYAR: Rapor e-postalarındaki uyarıların önemini netleştirin
 • İNCE AYAR: Haber onayı katmanını onay metnine uygun hale getirin, böylece UpdraftPlus haberlerinin bir kısmını ortaya çıkarabilecek boş alanı ortadan kaldırın
 • İNCE AYAR: phpseclib kütüphanesinde ölümcül bir hatayı önlemek için tanımsız olduğu tespit edildiğinde bir “php_uname” işlevi bildirin (bu onu çağırır)

UpdraftPlus Premium Eklentisinin Satış Sayfası ve Canlı Demosu

https://updraftplus.com/

UpdraftPlus Premium Son Sürümünü Ücretsiz İndirin

UpdraftPlus Premium v2.23.14.26 Plugin BENZER İÇERİKLER
UpdraftPlus Premium v2.23.14.26 Plugin YAPILAN YORUMLAR