Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Yoast SEO Premium v21.8 Plugin

Yoast SEO Premium v21.8 Plugin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Yoast SEO, WordPress için en popüler SEO eklentisidir. 5 milyondan fazla aktif kurulumla, web sitelerinin arama motoru sıralamalarını iyileştirmek isteyen web sitesi sahiplerinin başvuracağı çözümdür. Yoast SEO Premium,  ücretsiz sürümden daha fazla özellik sunarak, web sitelerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen web sitesi sahipleri için vazgeçilmez bir araç haline getiriyor.

Yoast SEO Premium v21.8 Plugin

Yoast SEO Premium v21.8 Plugin

Yoast SEO Premium Eklentisinin Temel Özellikleri

 • Reklamsız : Yoast SEO pro sürümü tamamen reklamsızdır, burada her türlü reklamı görebilirsiniz, bu iyi bir özelliktir.
 • İçerik Tablosu : Yazı düzenleyicide ek bir TOC (İçerik Tablosu) bloğu sağlar.
 • Sosyal Medya Önizlemesi:  Gönderimimizin Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde paylaşıldığında nasıl görüneceğini ortaya koyar. Hatta her sosyal web sitesi için bireysel alternatifinizin farklı bir resmini bile ekleyebilirsiniz. Hızlı, bu özellik sosyal medyadaki gönderi paylaşımı görünümünüzü özelleştirmenizi sağlar.
 • Yönlendirme Yöneticisi:  404 keşfedilmemiş hataları durdurmak için Eski URL’lerin yenilerine yönlendirilmesine yardımcı olur.
 • Çoklu Odaklanmış Anahtar Kelime:  Bu, 5’e kadar çok sayıda ortalanmış anahtar kelime öbeği eklemenizi sağlar. Böylece, gönderiminizi bir dizi ilişkili anahtar kelime için optimize ederek ekstra müşterileri hedefleyebilirsiniz. Ücretsiz sürüm yalnızca tek bir ortalanmış anahtar sözcük öbeği eklemenize izin verir.
 • Yetim İçerik Filtresi:  Yoast SEO Premium eklentisi, WordPress kontrol panelinizdeki yayınlar web sayfasında artık içerik materyali adı verilen başka bir sekme oluşturur. Bu sekmede, hiçbir şekilde farklı web günlüğü gönderilerinden veya sayfalarından köprü almayan tüm gönderiler listelenir.
 • Köşe Taşı İçerik Filtresi:  Köşe taşı içerik malzemesi sekmesinde en üst sıralarda yer alan gönderilerinizi veya güncel tutmanız gereken sayfalarınızı listeler.
 • Dahili Bağlantı Önerisi:  Bu size, meşgul olduğunuz mevcut gönderimle ilgili köprüleri veya gönderileri gösterir. Ara bağlantı için ilgili köprüleri aramak üzere web sitenize manuel olarak bakmak istemezsiniz. Bu çok zaman kazandırır.

Yoast SEO Premium v21.8’deki Yenilikler (Değişiklikler)

9 Ocak 2024
Elementor kullanıcıları seviniyor! Yoast SEO Premium 21.8, Elementor düzenleyicisinde işlevsel vurgulamayla birlikte gelir. Artık metnin neresinde düzenleme yapmanız gerektiğini görebilirsiniz.

Geliştirmeler

 • Artık mevcut: Elementor’da SEO, okunabilirlik ve kapsayıcı dil analizlerinin sonuçlarını vurgulama.
 • AI Generator uç ekmek kızartma makinesini kullanıcı tarafından açıkça kapatılana kadar görünür hale getirir.

Hata düzeltmeleri

 • Ek anahtar sözcükler veritabanında hatalı biçimlendirilmiş bir şekilde depolandığında, anahtar sözcük puanlarını dışa aktarmanın önemli bir hatayla sonuçlanacağı bir hatayı düzeltir.
 • Anahtar sözcük oluşumları, anahtar sözcük dağılım değerlendirmesinde ‘den farklı türde kesme işaretleri içerdiğinde vurgulamanın yanlış uygulanacağı bir hatayı düzeltir   .
 • Easy Digital Downloads ile oluşturulan değişken fiyatlı bir ürüne ilişkin şemanın geçersiz olmasına neden olan bir hatayı düzeltir.
 •  Gutenberg’in (17.3.0) en son sürümünü kullanırken Yoast İçindekiler bloğunun bir gönderinin düzenlenmesini engellemesine neden olan bir hatayı düzeltir  .

Diğer​

 • Yoast SEO’nun gerekli minimum sürümünü 21.8’e yükseltir.

Yoast SEO Premium Eklentisinin Satış Sayfası ve Canlı Demosu

https://yoast.com/wordpress/plugins/seo/

Yoast SEO Premium Son Sürümünü Ücretsiz İndirin

Yoast SEO Premium v21.8 Plugin BENZER İÇERİKLER
Yoast SEO Premium v21.8 Plugin YAPILAN YORUMLAR