Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Elementor Pro Form Google E-Tablo Eklentisini Ücretsiz İndirin

Elementor Pro Formu Google Elektronik Tablo Eklentisi v4.3 Ücretsiz İndir [GPL]

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Elementor Pro Form Google E-Tablo Eklentisi Ücretsiz İndir, Elementor Form  girişlerinizle tek bir  Google E-tablosuna senkronize edin.

Elementor Pro Form Google E-Tablo Eklentisini Ücretsiz İndirin

Elementor Pro Form Google E-Tablo Eklentisini Ücretsiz İndirin

Elementor Pro Form Google E-tablo Eklentisini Ücretsiz İndirin , Bugün  herkesin ücretsiz indirebileceği Elementor Pro Form Google E-tablo Eklentisini paylaştık  . Paylaşılan dosya Elementor Pro Form Google E-tablo Eklentisi geçersiz kılınmış  veya kırılmış değil  ; %100 orijinal bir GPL dosyasıdır ve bu GPL dosyasını sınırsız sayıda web sitesinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bu Yazıyı Kontrol Edin –  Elementor Pro Ücretsiz İndirin

Elementor Pro Form Google E-tablo Eklentisi  Temel Özellikler

  • Otomatik Google E-Tabloları Oluşturun – WPSyncSheets For Elementor, tüm form girişlerinizi ve potansiyel müşterilerinizi kaydetmek ve yönetmek için otomatik olarak Google E-Tabloları oluşturur.
  • Sütun Ekle/Düzenle/Sil/Yeniden Sırala – Google sayfalarınızı tek yerden düzenleyin. Sütunları doğrudan eklenti ayarları sayfasından ekleyin, düzenleyin, silin veya yeniden sıralayın.
  • E-Tabloyu Görüntüle/Temizle/İndir – Google E-tablosunu Elementor düzenleyicisinden gerçek zamanlı olarak yönetin. Tek bir tıklamayla e-tablonuzu görüntüleyin, temizleyin ve indirin.
  • Tüm Form Girişlerini Kaydet – Elementor için WPSyncSheets’i kullanarak form verilerinizi otomatikleştirin. Eklenti, girişlerinizi tek bir ipucunu bile kaçırmadan kaydedecektir.
  • Otomatik İlk Satırı Dondur – Sayfanın başlığını veya ilk satırını doğrudan ayarlardan dondurun. Tercihinize göre bu seçeneği etkinleştirin/devre dışı bırakın.
  • Tek Seferlik Ayarlar – Tekrarlayan, sıkıcı eklenti ayarlarından kurtulun. WPSyncSheets ayarlarını bir kez ve sonsuza kadar yapılandırın.
  • Sayfa Başlıklarını Eşleme – Form alanlarını Google E-tablo sütunlarıyla kolayca eşleyin. WPSynchSheets, form alanlarınızı herhangi bir kodlama olmadan e-tabloların sayfa başlıklarıyla ilişkilendirmenize yardımcı olur.
  • Gönderim Tarihi ve Saati seçeneği – Gönderilen form girişinin tarihini ve saatini gösteren ayrı bir sütun oluşturmak için Gönderim Tarihi özelliğini etkinleştirin.

Elementor Pro Form Google E-Tablo Eklentisi  Dokümantasyonu

Bu dosyalar için teknik destek istiyorsanız, bu komut dosyalarının orijinal geliştiricisinden ayrı olarak satın alabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu onların daha fazla gelişmelerine finansal olarak da yardımcı olacaktır.

Canlı Demo – https://www.wpsyncsheets.com/wpsyncsheets-for-elementor/

Elementor Pro Form Google E-Tablo Eklentisini  Ücretsiz İndirin

Bu dosyayı web sitenizde veya müşterinizin web sitesinde endişelenmeden kullanabilmeniz için %100 GPL lisanslı dosyayı burada paylaştık. Paylaşılan dosya,  Elementor Pro Form Google E-tablo Eklentisi geçersiz kılınmış  veya kırılmış bir dosya değildir. Bu dosyaları orijinal GPL dosya sağlayıcısından indirdik ve burada herkesin indirmesi için ücretsiz olarak paylaştık. Aşağıdaki Mega veya Mediafire bağlantısını kopyalayıp yeni bir sekmede açın ve  Elementor Pro Form Google Spreadsheet Addon  GPL dosyasını ücretsiz indirin.

Elementor Pro Formu Google Elektronik Tablo Eklentisi v4.3 Ücretsiz İndir [GPL] BENZER İÇERİKLER
Elementor Pro Formu Google Elektronik Tablo Eklentisi v4.3 Ücretsiz İndir [GPL] YAPILAN YORUMLAR