Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndirme

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndir v1.9.86

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndirme uzantısı, DiviElementor  gibi popüler sayfa oluşturuculara yönelik desteği ekler.

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndirme

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndirme

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndir , Bugün  herkesin ücretsiz indirebileceği AMP PageBuilder Uyumluluğunu paylaştık  . Paylaşılan dosya AMP PageBuilder Uyumluluğu geçersiz kılınmış  veya kırılmış değil  ; %100 orijinal bir GPL dosyasıdır ve bu GPL dosyasını sınırsız sayıda web sitesinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bu Yazıyı Kontrol Edin –  Elementor Pro Ücretsiz İndirin

AMP PageBuilder Uyumluluğu Temel Özellikler

  • Kolay Kurulum – Çok kolay kurulum, sadece istediğiniz simgeyi seçmeniz yeterli
  • WhatsApp, Şimdi ara ve Özel Simgeler dahil – WhatsApp, Şimdi ara simgelerimiz var ve ayrıca özel simgeler arasından seçim yapabilir ve hatta kendi özel görselinizi bile yükleyebilirsiniz.
  • Özel AMP Destek Ekibi – AMP ile ilgili sorularınızda size yardımcı olmaya adanmış bir ekibimiz var. Bu ürün için iyi teknik destek sağlayacağız.
  • Sürekli Geliştirme ve Güncellemeler – Eklentilerinizin hızlandırılmış mobil sayfalarda kusursuz bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için bu uzantıyı sürekli olarak geliştirmek ve sürekli olarak güncellemeler yayınlamak için çok çalışacağız.
  • Tamamen Duyarlı – Masaüstünde iyi görünecek ve mobilde de iyi görüntülenecek şekilde yaptık.
  • AMP Topluluğu için – Bu uzantıyı Automattic’in AMP gibi diğer AMP eklentileriyle uyumlu hale getirdik.

AMP PageBuilder Uyumluluk Belgeleri

Bu dosyalar için teknik destek istiyorsanız, bu komut dosyalarının orijinal geliştiricisinden ayrı olarak satın alabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu onların daha fazla gelişmelerine finansal olarak da yardımcı olacaktır.

Canlı Demo –  https://ampforwp.com/amp-pagebuilder-compatibility

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndirme

Bu dosyayı web sitenizde veya müşterinizin web sitesinde endişelenmeden kullanabilmeniz için %100 GPL lisanslı dosyayı burada paylaştık. Paylaşılan dosya,  AMP PageBuilder Uyumluluğu  geçersiz kılınmış  veya kırılmış bir dosya değil. Bu dosyaları orijinal GPL dosya sağlayıcısından indirdik ve burada herkesin indirmesi için ücretsiz olarak paylaştık. Aşağıdaki Mega veya Mediafire bağlantısını kopyalayıp yeni bir sekmede açın ve  AMP PageBuilder Uyumluluk  GPL dosyasını ücretsiz olarak indirin  .

Lütfen aklınızda bulundurun

Telif Hakkı Bildirimleri:  Bu web sitesi temaları klonlayarak veya kırarak paylaşmıyor. GNU Genel Kamu Lisansına (GPL) ve tema yaratıcısının sıkı çalışmasına saygı duyuyoruz. Bu web sitesinde, bağlantıların zaten başka bir yerde saklandığını ve bu web sitesinin bir parçası olmadığını paylaşıyoruz. Web sitemiz bunlara ilişkin herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Sitemiz telif hakkıyla korunan materyalinizi indekslediyse ve bu materyalin kaldırılmasını istiyorsanız  hemen bizimle iletişime geçin  . 48 saat içinde kaldıracağız. 

AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndir v1.9.86 BENZER İÇERİKLER
AMP PageBuilder Uyumluluğu Ücretsiz İndir v1.9.86 YAPILAN YORUMLAR