Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Evrak Çantası Elementor Widget'larını Ücretsiz İndirin

Evrak Çantası Elementor Widget’ları Ücretsiz İndir [v2.1.5]

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Evrak Çantası Elementor Widget’ları  Ücretsiz İndirin Evrak Çantası Elementor Widget’ları  ile işletmeniz için benzersiz ve modern bir E-Ticaret web sitesi oluşturun  , tam hayal ettiğiniz gibi kendi ana sayfanızı, mağazanızı, tek ürününüzü, sepetinizi ve ödeme sayfanızı oluşturun.

Evrak Çantası Elementor Widget'larını Ücretsiz İndirin

Evrak Çantası Elementor Widget’larını Ücretsiz İndirin

Evrak Çantası Elementor Widget’larını  Ücretsiz İndirin , Bugün  herkesin ücretsiz indirebileceği Evrak Çantası Elementor Widget’larını  paylaştık  . Paylaşılan dosya Evrak Çantası Elementor Widget’ları geçersiz kılınmış  veya kırılmış değildir  ; %100 orijinal bir GPL dosyasıdır ve bu GPL dosyasını sınırsız sayıda web sitesinde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bu Yazıyı Kontrol Edin –  Elementor Pro Ücretsiz İndirin

Evrak Çantası Elementor Widget’ları  Temel Özellikler

  • Özel Tek Ürün Sayfası – Doğrudan ürün sayfasında çarpıcı özel Woocommerce tek ürünü oluşturun veya Woo Dinamik Alan Widget’ımızı kullanarak tüm ürünleriniz için küresel bir şablon oluşturun. Tarzınızı seçin ve muhteşem kombinler yaratmanıza izin verin.
  • Özel Mağaza Sayfası – Tamamen özelleştirilebilir kaplamalar oluşturun veya Woo Dynamic Field Widget ile önceden hazırlanmış kaplamalarımızdan seçim yapın. Ürünlerinizi harika bir Woo Grid Widget’la gösterin ve benzersiz bir Woocommerce mağaza sayfasına sahip olun. Bunları ana sayfanızda, açılış sayfanızda veya alışveriş sayfanızda kullanın.
  • Mağaza Blok Görünümleri – Woo Grid Widget ile kullanmak için +17 Mağaza Blok Görünümü. İstek Listesi, Karşılaştırma düğmeleri, Fade-Up ve Fade-In ile yeni görünümler ekledik.
  • Yeni Araç Çubuğu ve Sayfalandırma – Yeni Woo Izgara Widget’ı ile özel Mağaza Sayfanıza modern bir Dikey veya Yatay Ürün Filtresi ve Sütun Değiştirici ekleyin. Benzersiz bir Mağaza sayfası ve kategoriler ürünleri sayfası tasarlayın.
  • Menü Sepeti ve Arama Ürünü Widget’ları – E-ticaret başlığınızı yeni, güzel menü sepetimiz ve arama ürünümüzle tamamlayın.

Evrak Çantası Elementor Widget’ları  Belgeleri

Bu dosyalar için teknik destek istiyorsanız, bu komut dosyalarının orijinal geliştiricisinden ayrı olarak satın alabileceğinizi lütfen unutmayın. Bu onların daha fazla gelişmelerine finansal olarak da yardımcı olacaktır.

Canlı Demo –  https://www.briefcasewp.com/

Evrak Çantası Elementor Widget’larını  Ücretsiz İndirin

Bu dosyayı web sitenizde veya müşterinizin web sitesinde endişelenmeden kullanabilmeniz için %100 GPL lisanslı dosyayı burada paylaştık.  Paylaşılan dosya Evrak Çantası Elementor Widget’ları  geçersiz kılınmış veya kırılmış bir dosya değildir  . Bu dosyaları orijinal GPL dosya sağlayıcısından indirdik ve burada herkesin indirmesi için ücretsiz olarak paylaştık. Aşağıdaki Mega veya Mediafire bağlantısını kopyalayıp yeni bir sekmede açın ve  Evrak Çantası Elementor Widgets  GPL dosyasını ücretsiz indirin  .

Evrak Çantası Elementor Widget’ları Ücretsiz İndir [v2.1.5] BENZER İÇERİKLER
Evrak Çantası Elementor Widget’ları Ücretsiz İndir [v2.1.5] YAPILAN YORUMLAR