Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Geldik Mi? 1.0.0 İndir

Geldik Mi? 1.0.0 İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Loading...

Belli iki konum arasında çok sık gidip geliyorum ve yolculuk esnasında minibüslerde genelde uyumayı tercih ediyorum. İnmem gereken yere vardığımızda beni uyandıracak kimse olmadığı için, minibüste uyumak riskli bir durum(du). Uygulamanın amacı bu riski ortadan kaldırmak…

Geldik Mi?‘ uygulaması yardımıyla, belirlediğiniz konumlara varıldığında telefonunuzun size sesli bildirim mesajı vermesini sağlayabilirsiniz. Uygulama, konumları baz istasyonları yardımıyla belirlediğinden, telefonunuzun GPS modülü bulundurmasına gerek yok. Gps modülü çalıştırılmayacağı için ve gsm modülü zaten her an açık olmak zorunda olduğu için, uygulama pilin ömrünü ayrıca tüketmez.

Bir konuma vardığınızda bildirim almak için, o konumdayken uygulamayı çalıştırdıktan sonra menüden ‘Konumu Etiketle’yi seçip bilgileri kaydetmeniz yeterli.

‘Konum Listesi’ kısmında, her bir konumun solundaki işaret kutusu, konuma varıldığından bildirim almak isteyip istemedeğinizi belirler.

Konum bilgileri düzenlenirken veya yeni konum bilgisi eklenirken gösterilen ‘İstasyon kodunu önemseme’ seçeneği, belirtilen istasyon koduna sahip olan baz istasyonuna değil, istasyonun yer aldığı istasyon grubuna yaklaşıldığında bildirim verilmesini sağlar. Bu seçenek, konum kesinliğinin azaltılması ve böylece konum bilgisinin daha geniş bir bölgeyi temsil etmesi istendiğinde kullanılmalıdır.

Geldik Mi? 1.0.0 İndir YAPILAN YORUMLAR